2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Radom
Dodane 19 maja 2024

Barman weekendowy

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Nowe Miejsce na Mapie Radomia - Śródmiejska Palmiarnia poszukuje młodych i energicznych osób na stanowisko Barman. Praca głównie w weekendy (Pią, So, Nd). Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało:

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna i serdeczna opieka nad gośćmi baru

  • Przygotowywanie napojów zgodnie z recepturami

  • Odpowiedzialność za porządek w miejscu pracy, barze i sali.

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny podczas pracy z żywnością

  • Przygotowywanie tapasów i napojów

  • Obsługa Gości - kelnerowanie

  • Sprzedaż ziaren, ciasta i dań z karty

  • Sprzedaż, obsługa POS

Nasze wymagania

  • Osoba otwarta, przyjazna, uśmiechnięta.

  • Doświadczenie w pracy barmana mile widziane

  • Umiejętność radzenia sobie ze stresującymi sytuacjami w kontaktach z gośćmi.

To oferujemy

  • Pracę w młodym, zdolnym i przyjaznym zespole.

  • Szkolimy od podstaw.

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość tworzenia nowego miejsca na mapie Radomia od podstaw.

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 857090410