2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Śląskie
  6. Kelner, barman, barista - Wisła
Dodane 26 kwietnia 2024

BARMAN w prestiżowym hotelu

Wynagrodzenie

5 900 - 8 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wisła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Dla jednej z najbardziej prestiżowych hoteli w Polsce poszukujemy Barmana.

BARMAN

Obowiązki:

  • Przygotowywanie i serwowanie różnorodnych napojów alkoholowych i bezalkoholowych zgodnie z recepturami i standardami hotelu.

  • Obsługa klientów w sposób uprzejmy i profesjonalny, zapewniając wysoki poziom obsługi gości.

  • Zarządzanie zapasami alkoholu, soków, syropów i innych składników potrzebnych do przygotowania drinków.

  • Tworzenie własnych receptur na drinki i koktajle, a także dbanie o estetyczny wygląd serwowanych napojów.

  • Utrzymywanie porządku w barze i przestrzeganie standardów sanitarnych.

  • Przestrzeganie przepisów dotyczących sprzedaży alkoholu i kontrola wieku klientów.

  • Współpraca z innymi pracownikami hotelu, w tym z obsługą kelnerską i kuchnią.

  • Obsługa urządzeń barmańskich, takich jak shakery, muddlery, blender itp.

  • Obsługa kasy fiskalnej i przyjmowanie płatności od klientów.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe jako barman, preferowane w hotelowej lub restauracyjnej atmosferze.

  • Znajomość różnych rodzajów alkoholi, drinków i koktajli.

  • Umiejętność przygotowywania napojów z dbałością o smak, wygląd i estetykę.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność do obsługi klienta.

  • Znajomość przepisów dotyczących sprzedaży alkoholu oraz standardów bezpieczeństwa i higieny.

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i obsługa wielu zamówień jednocześnie.

  • Kreatywność i chęć do eksperymentowania z nowymi drinkami.

  • Zorganizowanie i umiejętność zarządzania zapasami.

  • Wykształcenie związane z branżą hotelarską lub barmańską może być dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę zlecenia.

  • Wynagrodzenie 5 970 zł. – 8 904 zł. brutto PLN miesięcznie.

  • Szkolenia  rozwój zawodowy.

  • Darmowe zakwaterowanie lub dopłata w wysokości 500 zł do własnego zakwaterowania.

  • Darmowe obiady.

  • Praca w dynamicznym i zgranym zespole w międzynarodowym hotelu.

Nr 12552 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Oferta jest ofertą pracy tymczasowej.

Lokalizacja

Wisła,

Śląskie

Śląskie, Wisła
ID: 862586846