2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Dolnośląskie
  6. Kelner, barman, barista - Jelenia Góra
  7. Kelner, barman, barista - Cieplice Śląskie-Zdrój
Dodane 24 kwietnia 2024

Barman w 5* hotelu w Szklarskiej Porębie

Lokalizacja

Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksusowy Hotel 5* oraz 11 komfortowych Apartamentowców i obiekt dla osób 12+ Platinum Adults. Resort dysponuje prawie 150 pokojami oraz 400 apartamentami, 5 salami konferencyjnymi, strefą SPA & Wellness, a także salonem Dr Irena Eris Beauty Partner.

W związku z prężnym rozwojem i rozbudową obiektu, zapraszamy Cię do udziału w procesie rekrutacji na stanowisko: Barman.

Miejsce pracy: Szklarska Poręba.

Oferujemy pracę z możliwością zakwaterowania.

Zakres obowiązków

  • Obsługa gości w punktach barowych obiektu oraz w trakcie bankietów i cateringów zewnętrznych,

  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi barmańskiej oraz dbałość o standard serwowanych napojów,

  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów i procedur,

  • Przestrzeganie norm i standardów HACCP,

  • Utrzymywanie czystości stanowiska pracy,

  • Ścisła współpraca z pracownikami działu F&B oraz z innymi działami hotelu.

Oczekiwania

  • Umiejętności miksologiczne oraz znajomość alkoholi, win i koktajli,

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i otwartość na Gościa oraz jego potrzeby,

  • Miła aparycja i wysoka kultura osobista, dużo uśmiechu i pozytywnego nastawienia,

  • Samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  • Umiejętność szybkiego reagowania i pracy pod presją czasu,

  • Doskonała organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,

  • Punktualność, terminowość oraz dbałość o szczegóły,

  • Znajomość języka angielskiego/ niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o formę współpracy zgodną z Twoimi preferencjami,

  • W przypadku relokacji, możliwość zakwaterowania na terenie obiektu,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach działu oraz w strukturach hotelu oraz udziału w szkoleniach organizowanych przez hotel,

  • Przyjazną atmosferę pracy w pełnym pozytywnej energii i zgranym zespole,

  • Udział w programie motywacyjnym #PlatynowaKariera, który wiąże się z szeregiem benefitów,

  • Program Poleceń Pracowniczych,

  • Program MultiLife,

  • Zniżki do 50 % na: zabiegi w gabinetach Dr Irena Eris, pobyt w obiektach marki Górskie Resorty, korzystanie z części gastronomicznej obiektu.

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Posiłki pracownicze,

  • Paczki świąteczne,

  • Parking dla pracowników.

Dołącz do naszego #platynowego zespołu, który tworzą zdolni, kreatywni, energiczni i pełni pasji do hotelarstwa ludzie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informujemy, że Administratorem danych jest Silver Mountain Resort Sp. z o.o Sp. komandytowa z siedzibą w Warszawie przy ul. Widok 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój
ID: 771038511