2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Śródmieście
Dodane 10 maja 2024

Barman - Praca dla Studenta

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Lokalizacja: The Taps, ul. Henryka Sienkiewicza 4/U1, Warszawa

Poszukujemy młodych, energicznych osób do pracy na stanowisku barmana/barmaid. Jeśli masz iskrę i chcesz pracować w przyjaznej atmosferze, dołącz do nas!  Szukamy osób chcących dorobić sobie na weekendy (piątek, sobota, z możliwością pracy częściej, jeżeli tylko będzie potrzeba), jak i osoby na pełny etat.

Lokal otwarty od poniedziałku do niedzieli.

  • PON-CZW 14:00-00:00

  • PT-SOB 14:00-2:00

  • ND 14:00-23:00

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta i przyjmowanie zamówień

  • Przygotowanie i serwowanie prostych napojów i koktajli

  • Polewanie piwa

  • Utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy

  • Rozliczanie klientów

Wymagania:

  • Znajomość języka polskiego

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Pozytywna energia i otwartość

  • Wysoka kultura osobista

  • Zdolność do pracy w zespole

  • Posiadanie ważnej książeczki sanepidu

  • Odpowiedzialność i pracowitość

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie

Doświadczenie barmańskie jest mile widziane

Znajomość przepisów na popularne drinki mile widziana, ale niekonieczna - przeszkolimy Cię!

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.

  • Szkolenia z zakresu przygotowywania drinków.

  • Kwestie grafikowe są do dogadania i staramy się iść na rękę

  • Stawka godzinowa to 27,7zł/brutto

Zapraszamy do kontaktu!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 917419228