2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Małopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Kraków
  7. Kelner, barman, barista - Stare Miasto
Dodane 22 kwietnia 2024

barman /kelner lokal centrum

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Cześć! Poszukujemy mniej lub bardziej doświadczonych osób w gastronomii na stanowisko barman/kelner w The Stage. Jeżeli w swojej karierze byłeś na stanowiskach takich jak: kelner, barista, barman, barbek lub kasjer/sprzedawca śmiało pokaż nam siebie i swoje umiejętności w  CV :)

Wymagamy:

  • komunikatywnej znajomości j. angielskiego

  • dyspozycyjności min. 3 dni w tygodniu ( w tym również weekendy)

  • status studenta

  • umiejętności pracy z ludźmi oraz dużej charyzmy

  • badania sanepid

Obowiązki w naszych lokalach:

  • sumienna obsługa Gościa na 1 miejscu

  • przygotowanie oraz wydawanie produktów z karty menu

  • dbanie o czystość lokalu

Oferujemy:

  • stawka od 27,70 brutto

  • możliwość rozwoju

  • pracę w miłej atmosferze

  • pracę od zaraz

CV prosimy wysyłać poprzez formularz kontaktowy olx

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 913697639