2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Łódzkie
  6. Kelner, barman, barista - Zduńska Wola
Dodane 23 kwietnia 2024

Barman/kelner Бармен/Офіціант

Wynagrodzenie

23,49 - 23,50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Zduńska Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Ogłoszenie o pracę: Barman/Kelner

Restauracja BunBer zaprasza do swojego zespołu utalentowanego barmana/kelnera z chęcią pracy w przyjaznym środowisku.

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w warunkach dużej liczby klientów

  • Wysoka odpowiedzialność i komunikatywność

  • Znajomość asortymentu napojów i potraw

  • Znajomość języka polskiego

Obowiązki:

  • Obsługa gości, przyjmowanie i obsługa zamówień

  • Utrzymywanie porządku przy barze i w sali

  • Tworzenie przyjemnej atmosfery dla klientów

Oferujemy:

  • Elastyczny grafik pracy

  • Szkolenia

  • Przyjazne i dynamiczne środowisko pracy

W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz przesłania CV prosimy o kontakt pod numerem telefonu 50*******76.

Вакансія: Бармен/офіціант

Ресторан BunBer запрошує до своєї команди талановитого бармена/офіціанта з бажанням працювати в дружньому колективі.

Вимоги:

  • Вміння працювати в умовах великого потоку клієнтів

  • Висока відповідальність та комунікабельність

  • Знання асортименту напоїв та страв

  • Знання польскої мови

Обов'язки:

  • Обслуговування гостей, прийом та обробка замовлень

  • Підтримання порядку на барі та в залі

  • Створення приємної атмосфери для клієнтів

Ми пропонуємо:

  • Гнучкий графік роботи

  • Навчання

  • Дружній та динамічний колектив

Для отримання додаткової інформації та відправлення резюме звертайтеся за телефоном 50*******76

Lokalizacja

Zduńska Wola,

Łódzkie

Łódzkie, Zduńska Wola
ID: 882936673