2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Śródmieście
Dodane 15 kwietnia 2024

Barman/ka w Klubie Gamingowym

Wynagrodzenie

5 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Jesteśmy zespółem z branży e-sportowej i otworzyliśmy pierwszy w Polsce klub gamingowy ze strefą gastronomii - BAZA Cyber Club.

Poszukujemy barmana/ki do pracy w klubie komputerowym.

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, potrafisz sprawnie wykonywać kilka zadań jednocześnie i chcesz przyczynić się do stworzenia przytulnej atmosfery dla odwiedzających w nowoczesnej przestrzeni technologicznej, to ogłoszenie jest dla Ciebie.

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Stawki 8/U7

Praca z elastycznym grafikiem, w zakresie godzin 11:00-00:00.

Opis stanowiska:

• Przygotowywanie napojów

• Utrzymywanie porządku i wizerónku firmy

• Planowanie zapasów

• Dbanie o estetykę przygotowanych i serwowanych produktów

• Przygotowywanie kawy/herbaty

• Obsługa stanowiska z shisha.

Wymagania:

• Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych,

• Doświadczenie na podobnym stanowisku.

• Znajomość języka ukraińskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

• Bezpłatne posiłki pracownicze,

• Możliwości rozwoju kariery i zawodowego doskonalenia;

• Przyjazną atmosferę pracy,

• Zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie,

• Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

Jeśli jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu i przyczynić się do stworzenia przytulnej i smacznej przestrzeni dla graczy, prześlij swoje CV na Telegram (a)bazagg_warszawa lub zadzwoń pod +48**********20.

Dołącz do nas i stań się częścią wyjątkowego miejsca, gdzie kuchnia spotyka się z kulturą gier!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 899466802