2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Gdynia
  7. Kelner, barman, barista - Orłowo
Dodane 12 kwietnia 2024

Barman / ka | Pub 10/6

Lokalizacja

Gdynia, Orłowo

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja autorska Biały Królik z menu degustacyjnym oraz kameralny Pub 10/6 w Hotelu Relais & Chateaux Quadrille w Gdyni Orłowo, poszukuje: barmana / barmanki

Wymagamy:

  • dobra sensoryka (wyczucie smaku, aromatów),
  • znajomość języka angielskiego (min. w stopniu komunikatywnym), znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem,
  • wysoka kultura osobista, miła aparycja
  • pełne zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy
  • samodzielność i sumienność
  • dyspozycyjność
  • książeczka sanepidowska

Obowiązki:

  • obsługa barmańska według przyjętych standardów
  • czynny udział w budowaniu wizerunku baru
  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • pracę w prestiżowym hotelu
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej firmie,
  • współpraca w młodym, dynamicznym zespole
  • długoterminowe zatrudnienie
  • grafik uwzględniający sugestie pracowników

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie cv oraz zamieszczenie w swojej aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych,( DZ. U. z 2002 r. ,Nr 101,Poz.926 ze zm.”) Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Orłowo
ID: 673407453