2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Gdańsk
  7. Kelner, barman, barista - Śródmieście
Dodane 17 maja 2024

BARMAN do Pijana Wiśnia Gdańsk

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Pijana Wiśnia Gdańsk poszukuje osób na stanowisko BARMAN

Miejsce pracy: Gdańsk Śródmieście

Wymagania:

  • książeczka sanitarno - epidemioliczna

  • punktualność

  • sumienność

  • umiejetność pracy pod presją czasu

  • samodzielność

  • znajomość języka Polskiego, mile widziany język Ukraiński

  • barman bez statusu ucznia 25.50 netto/h, ze statusem ucznia 27.70 netto/h

    Zakres obowiązków:

  • obsługa Gości zgodnie z standardami firmy

  • dbanie o czystość na stanowisku pracy

  • przestrzeganie zasad higieny oraz bezpieczeństwa pracy

  • obsługa kasy fiskalnej

    CV proszę składać drogą mailową: wisnia.gdansk(małpa)gmail.com

    Z wybranymi osobami będziemy kontaktować się telefonicznie.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 902445212