2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Ochota
Dodane 11 kwietnia 2024

Barman, Barmanka - Praca w barze - Warszawa, Ochota

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy pozytywnie nastawionych osób do pracy w naszym barze na warszawskiej Ochocie. Jeśli lubisz pracę z ludźmi, jesteś chętny/a do nauki i chcesz dołączyć do naszego zespołu, to szukamy właśnie Ciebie! Jesteśmy otwarci również na osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Obowiązki:

- Przygotowywanie napojów zgodnie z zamówieniami

- Obsługa gości i dbanie o wysoką jakość serwisu

- Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy

- Rozliczanie kasy po zakończeniu zmiany

Wymagania:

- Chęć do nauki i rozwoju w branży gastronomicznej

- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

- Dyspozycyjność do pracy w różnych godzinach

- Jesteśmy otwarci również na osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

- Doświadczenie nie jest wymagane - zapewniamy przeszkolenie

Oferujemy:

- Możliwość zdobycia doświadczenia i nowych umiejętności

- Przyjazną atmosferę i wsparcie w miejscu pracy

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez portal OLX, bądź bezpośredni kontakt telefoniczny. Skontaktujemy się wybranymi kandydatami w celu umówienia spotkania rekrutacyjnego.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 911103223