2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Śródmieście
Dodane 24 kwietnia 2024

Barman/Barmanka - Nowy Świat

Wynagrodzenie

26 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Stanowisko: Barman/Barmanka

Lokalizacja: Hopster by Norka, ul. Nowy Świat 53, Warszawa

Opis stanowiska:

Szukamy zarówno doświadczonych jak i początkujących Barmanów/Barmanek do naszego zespołu. Jesteśmy popularnym barem położonym przy ul. Nowy Świat w Warszawie, którego historia sięga lat 80. XX wieku.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę klientów, przygotowywanie i serwowanie napojów, utrzymanie czystości w obszarze baru oraz konsekwentne wypełnianie obowiązków zawartych w umowie.

Wymagania:

  • Doskonałe Umiejętności Komunikacyjne i Obsługi Klienta: Kandydaci powinni wykazywać się umiejętnościami komunikacyjnymi, zdolnością do budowania pozytywnych relacji oraz szybkiego reagowania na potrzeby gości.

  • Zdolność Pracy w Dynamicznym Środowisku: Nasz bar często bywa miejscem o dużym natężeniu ruchu. Poszukujemy kandydatów, którzy radzą sobie dobrze w dynamicznym środowisku, są elastyczni i potrafią utrzymać wysoką jakość obsługi nawet w intensywnych momentach.

  • Kreatywność i Pasja do Świadczenia Usług: Doceniamy kreatywność w przygotowywaniu drinków oraz pasję do świadczenia doskonałej obsługi. Kandydaci powinni być zmotywowani do eksperymentowania i wprowadzania nowości do naszego menu.

  • Dyspozycyjność: Oczekujemy, że kandydaci będą elastyczni pod względem dostępności i gotowi do pracy w wieczornych godzinach oraz w weekendy, dostosowując się do zmieniającego się grafiku pracy.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne Wynagrodzenie: Doceniamy zaangażowanie i wysiłek naszych pracowników.

  • Przyjazną Społeczność Zespołu: Jesteśmy zgranym zespołem, który stawia na współpracę i zaangażowanie.

  • Elastyczne Godziny Pracy: Zależy nam na równowadze między życiem zawodowym a prywatnym. Oferujemy elastyczne godziny pracy, dostosowane do Twoich potrzeb, abyś mógł/mogła efektywnie zarządzać czasem.

  • Inspirujące Środowisko Pracy: Dołącz do zespołu, w którym cenimy kreatywność i innowacyjne podejście do sztuki barmańskiej.

  • Zniżki dla Pracowników: Cieszymy się, że nasi pracownicy są częścią naszej społeczności. Oferujemy atrakcyjne zniżki na nasze produkty dla wszystkich pracowników, aby mogli/mogły jeszcze bardziej cieszyć się atmosferą naszego baru.

Jak aplikować:

Jeśli jesteś zainteresowany/a tym stanowiskiem, prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail z ogłoszenia.

Czekamy na Twoje zgłoszenie do 31.05.2024 r.

Powodzenia w rekrutacji!

Przesyłając swoje dokumenty aplikacyjne na ogłoszone stanowisko pracy, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (RODO).

Administratorem danych osobowych jest Norka Krystian Szaniawski, z siedzibą pod adresem ul. Nowy Świat 53, 00-042 Warszawa.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na podstawie zgody udzielonej poprzez przesłanie dokumentów aplikacyjnych. Zgoda obejmuje również przetwarzanie danych w przyszłości, jeżeli aplikacja nie skutkuje zatrudnieniem na obecnie ogłoszonym stanowisku, ale może być brana pod uwagę w kolejnych rekrutacjach.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia oraz ograniczenia ich przetwarzania. Przysługuje Ci także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej cofnięciem.

Pamiętaj, że podanie danych w zakresie wynikającym z przepisów prawa pracy jest obowiązkowe, a odmowa ich podania skutkuje brakiem możliwości uwzględnienia Twojej aplikacji w procesie rekrutacyjnym.

Czas przechowywania Twoich danych osobowych jest ograniczony do okresu niezbędnego do zakończenia procesu rekrutacyjnego oraz przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Przesyłając swoje dokumenty aplikacyjne, potwierdzasz, że zapoznałeś/łaś się z treścią klauzuli RODO i akceptujesz warunki przetwarzania Twoich danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 865677762