2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Śląskie
  6. Kelner, barman, barista - Bielsko-Biała
Dodane 05 kwietnia 2024

Barman/Barmanka -Azyl Pub&Kawiarnia

Wynagrodzenie

25 - 26 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: Barman/Barmanka

Opis stanowiska:Poszukujemy energicznej osoby na stanowisko barmana/barmanki która będzie odpowiedzialna za obsługę klientów, przygotowywanie i serwowanie napojów alkoholowych oraz bezalkoholowych, utrzymanie porządku w obszarze baru oraz zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane, ale nie jest konieczne – chęć nauki i zaangażowanie są równie ważne.

- Umiejętność obsługi kasy fiskalnej.

- Znajomość podstawowych zasad higieny i bezpieczeństwa w pracy

- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

- Znajomość podstawowych napojów alkoholowych oraz umiejętność przygotowywania drinków będzie dodatkowym atutem.- Wiek minimum 18 lat.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w dynamicznym środowisku.

- Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w branży gastronomicznej.- Elastyczny grafik pracy.

- Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

- Konkurencyjne wynagrodzenie oraz premie uzależnione od wyników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail w tytule wiadomości prosimy podać: "Oferta pracy – Barman"

Zapraszamy do współpracy

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 909767362