2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Wielkopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Poznań
  7. Kelner, barman, barista - Stare Miasto
Dodane 15 kwietnia 2024

Barman, Barista - KontenerART

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

KontenerART w Poznaniu szuka barmanek i barmanów na nadchodzący sezon wiosenno - letni. Dołącz do ekipy legendarnego miejsca kultury i rekreacji w Poznaniu.

Jeśli jesteś gotowy/a na nowe wyzwania i chcesz być częścią naszego zespołu, zapraszamy do aplikowania!

o   Stanowisko: Barman/ Barista

o   Miejsce pracy: KontenerART

o   Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie

o   Wymiar pracy: Pełen etat bądź 1/2 etatu ( praca weekendowa)

o   Okres zatrudnienia: od 19 kwietnia do września

o   Stawka: 28-30 zł/h brutto

o Rozpoczęcie - nasz start planowany jest na 19 kwietnia, dlatego przed otwarciem przewidziane są 4-5 dniowe szkolenia.

WYMAGANIA:

·         Punktualność,

·         chęć i zapał do pracy,

·         sumienność i uczciwość,

·         aktualna książeczka sanepidowska,

·         posługiwania się materiałami szkoleniowymi.

·         mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

OBOWIĄZKI:

·         obsługa klienta,

·         sporządzanie i podawanie napojów według standardów i receptur firmy,

·         obsługa kasy fiskalnej i terminala,

·         obsługa ekspresu,

·         dbanie o czystość baru,

·         utrzymywanie porządku na terenie obiektu,

·         dokumentacja sprzedaży,

·         rozliczanie i zamykanie kasy,

·          znajomość manuali, receptur oraz standardów bezpieczeństwa związanego z pracą na barze

OFERUJEMY:

·         umowę zlecenie,

·         elastyczny grafik pracy,

·         28zł- 30 zł /h brutto,

·         duże zniżki na jedzenie na terenie KontenerART,

·         konkursy,

·         premie za dodatkowe aktywności,

·         szkolenia,

·         możliwość rozwoju,

·         przyjazną atmosferę,

·         pracę w kultowym miejscu

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV na adres podany w szczegółach ogłoszenia bądź aplikuj za pośrednictwem strony Olx.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 903894524