2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Śródmieście
Dodane 21 maja 2024

Barista w kawiarni COSTA COFFEE ul. Świętokrzyska Warszawa Śródmieście

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukamy baristów do kawiarni COSTA COFFEE, na ulicy Świętokrzyskiej 31/33, tuż przy stacji metra

Doświadczenie w pracy w kawiarni będzie dodatkowym atutem, ale jeśli go nie posiadasz, to nic straconego! Wszystkiego z chęcią Cię nauczymy od podstaw!:)

Poszukujemy osób z chęcią i zapałem do pracy, pozytywnym nastawieniem i otwartością do kontaktu z klientem, punktualnych, z aktualną książeczką do celów sanitarno-epidemiologicznych.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

•      Przyjazna obsługa naszych Gości i aktywna sprzedaż produktów

•      Przygotowywanie kaw i pozostałych produktów dostępnych w naszych kawiarniach (kanapki, sałatki, jogurty, słodkie wypieki)

•      Dbanie o czystość w kawiarni, m.in. sprzątanie sali i stolików, zmywanie naczyń oraz przygotowanie kawiarni do otwarcia i zamknięcia

•      Przestrzeganie standardów Costa i zapewnienie naszym Gościom pozytywnych wrażeń z wizyty w kawiarni

Oferujemy:

  • prace z zgranym zespole;

  • elastyczny grafik;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • możliwość rozwoju- uczestnictwo w certyfikowanych szkoleniach kawowych na różnych stopniach zaawansowania;

  • zniżki pracownicze;

  • umowę zlecenie.

Zapraszamy serdecznie, żeby dołączyć do Naszego zespołu!:)

Pokażemy Ci jak piękny jest zawód baristy, pracując w jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie!.

CV prosimy wysyłać na adres mailowy podany w ogłoszeniu lub w wiadomości prywatnej

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 901388921