2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Bielany
Dodane 02 kwietnia 2024

Barista - Sklep/Kawiarnia/ Noble Coffee

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i serwowanie kawy oraz innych napojów na podstawie przepisów i zgodnie z oczekiwaniami klientów.

  • Obsługa ekspresów do kawy i innych urządzeń używanych w procesie przygotowywania napojów.

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta poprzez profesjonalne i przyjazne podejście.

  • Monitorowanie poziomu zapasów i zamawianie nowych produktów i składników, aby zapewnić ciągłość działania kawiarni.

  • Obsługa kasy i przetwarzanie płatności za produkty.

  • Przestrzeganie standardów higieny i bezpieczeństwa, w tym przepisów dotyczących żywności i obowiązujących procedur.

  • Pozyskiwanie informacji zwrotnej od klientów i podejmowanie działań mających na celu poprawę jakości obsługi i usług w kawiarni.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku baristy/baristki, co najmniej rok, z naciskiem na kawy speciality.

  • Znajomość technik parzenia kawy, takich jak poużycie ekspresu ciśnieniowego, filtru pour-over, Aeropress itp.

  • Zrozumienie procesu parzenia kawy, w tym grindowanie ziaren, kontrolowanie temperatury wody i czasu ekstrakcji.

  • Zdolność do przygotowywania i dekorowania napojów kawowych zgodnie z wymaganiami klienta i standardami kawiarni, tak aby prezentowały się estetycznie i smacznie.

  • Umiejętności obsługi ekspresów do kawy oraz innych urządzeń i narzędzi kawowych.

  • Bardzo dobre umiejętności obsługi klienta, w tym umiejętność pracy w zespole i komunikacji z innymi pracownikami.

  • Znajomość różnych rodzajów kawowych ziaren, ich właściwości smakowych i regionów pochodzenia będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność utrzymania czystości i porządku w strefie roboczej, włączając w to regularne czyszczenie ekspresów do kawy, młynków, zaparzaczy i innych narzędzi używanych w procesie parzenia.

  • Elastyczność pracy w różnych zmianach.

  • Pasja i entuzjazm do kawy oraz gotowość do ciągłego pogłębiania wiedzy na temat różnych aspektów branży kawowej.

  • Znajomość podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny w pracy gastronomicznej.

  • Możliwość zarządzania stresem i wydajnej pracy w szybkim tempie.

  • Wysokiej jakości umiejętności organizacyjne, w tym umiejętność skrupulatnego prowadzenia dziennika i odliczania zmian w kasie.

  • Nastawienie na obsługę klienta i gotowość do zapewnienia pozytywnego doświadczenia dla każdej osoby odwiedzającej kawiarnię.

To oferujemy

  • Możliwość pracy w nowo powstającej kawiarni z przyjazną atmosferą.

  • Pracę w zespole pasjonatów kawy, gdzie twój wkład jest ceniony.

  • Szkolenia oraz wsparcie w dalszym doskonaleniu się w sztuce przyrządzania kaw specjalnych.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i elastyczny grafik.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 868619686