2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Gdynia
  7. Kelner, barman, barista - Witomino-Leśniczówka
Dodane 03 kwietnia 2024

Barista pilnie poszukiwany / nowo otwarta kawiarnia - Pastelowa.cafe

Lokalizacja

Gdynia, Witomino-Leśniczówka

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Praca w Kawiarni Pastelowa Café

Stanowisko: Barista

Lokalizacja: ul. Rolnicza 16A/1, Gdynia Witomino

Opis stanowiska:

Kawiarnia Pastelowa Café poszukuje dynamicznej osoby na stanowisko baristy. Główne obowiązki to przygotowywanie i serwowanie kaw, herbat, oraz innych napojów, obsługa klientów, dbanie o czystość i porządek w lokalu, oraz wsparcie zespołu w codziennych zadaniach

Nasze wymagania:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jest wymagane!

Umiejętność obsługi ekspresu do kawy oraz innych urządzeń kawiarnianych (oferujemy doszkolenie),

Komunikatywność i chęć do pracy w zespole,

Dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność pracy w szybkim tempie,

Mile widziana znajomość języka obcego (angielski lub inny).

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w przyjaznym środowisku pracy,

Elastyczny grafik dostosowany do potrzeb pracownika,

Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności,

Atrakcyjne wynagrodzenie!

Jeśli jesteś osobą pełną energii, z pasją do kawy i chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV na adres email lub zgłoś się osobiście do naszej kawiarni

Do zobaczenia!

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Witomino-Leśniczówka
ID: 909230186