2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Lubelskie
  6. Kelner, barman, barista - Lublin
Dodane 04 kwietnia 2024

Barista/ obsługa klienta

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Opis

Cześć!

Jeśli Twoje pasje i umiejętności kulinarno-kawowe są gotowe do rozkwitu, a Twoja energia bije rekordy, dołącz do naszego zespołu jako Mistrz smaku i uśmiechu w CiachoTeamie!

O kim marzymy?

Jeżeli masz doświadczenie w obszarze kawiarni, posiadasz aktualną książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych, dobra energia i odpowiedzialność to Twoje drugie imię, to czekamy na Twoje CV!

Twoje codzienne zadania:

  • Obsługa naszych przesympatycznych Gości

  • Sprzedaż pysznych słodkości

  • Przyjmowanie zamówień z uśmiechem na twarzy

  • Przygotowanie podstawowych wypieków i deserów

  • Przygotowanie kawy, herbaty, napojów, a także niezwykłych freakshake

  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala

Co możemy Ci zaoferować:

  • Pełne szkolenie, które podniesie Twoje kulinarne umiejętności na wyższy poziom

  • Przyjazną atmosferę, w której Twoja kreatywność i pasja będą doceniane

  • Praca od poniedziałku do piątku

  • Przejrzyste zasady współpracy, gdzie Twoje pomysły są mile widziane

  • Tworzenie pozytywnej atmosfery w zespole - u nas uśmiech to priorytet

Czy jesteś gotowy na tą słodką przygodę z naszym Teamem?

Jeśli Twoje serce bije dla słodkości, a Twoja osobowość promieniuje pozytywną energią, to czekamy właśnie na Ciebie!

Dodatkowo!

Praca u nas karmi nie tylko słodkościami, ale głównie uśmiechami naszych Gości!

Zainteresowan*?

Przesyłaj swoje CV przez formularz OLX, a my skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Pamiętaj!

Dodaj w swoim CV klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.)."

Dołącz do nas i stań się Mistrzem smaku i uśmiechu w CiachoTeamie!

Pozdrawiamy ;)

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 909459252