2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Zachodniopomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Szczecin
  7. Kelner, barman, barista - Centrum
Dodane 07 maja 2024

Barista; Kelner w Cukierni Kaiser Cafe

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Praca w Cukierni KAISER Patisserie w Szczecinie

KAISER Patisserie to ekskluzywna cukiernia, która powstała z myślą o amatorach słodkości i niecodziennych smaków. Inspirujemy smakiem oraz rozbudzamy apetyt na piękno. Wszystkie desery przygotowujemy z pasją, niezwykłą starannością oraz dbałością o detale. KAISER Patisserie jest miejscem, gdzie tradycja połączona jest z nowoczesnością. Wszystko po to, żeby tworzyć harmonijne połączenia smakowe, które zadowolą podniebienia najbardziej wymagających gości.

Obecnie poszukujemy osób na pełen etat na stanowisko Barista / Kelner do dwóch lokali w Szczecinie : Aleja Niepodległości oraz Aleja Wojska Polskiego :

Barista / Kelner

Twój zakres obowiązków:

·         Profesjonalna obsługa klienta w oparciu o standardy stworzone dla KAISER Patisserie

·         Serwowanie produktów najwyższej jakości oraz parzenie mieszanki kaw stworzonej specjalnie dla nas

·         Dbałość o estetykę i czystość cukierni

·         Dbałość o standardy zapewniające bezpieczeństwo żywności

·         Aktywna sprzedaż i znajomość produktu

·         Dbanie o wizerunek firmy i tworzenie przyjaznej atmosfery

·         Obsługa kasy fiskalnej - początkujących wszystkiego nauczymy

Nasze wymagania:

·         Poczucie estetyki i wysoka kultura osobista

·         Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

·         Pozytywna energia, inicjatywa, zapał i entuzjazm w działaniu

·         Swobodny kontakt z klientem i uśmiech od ucha do ucha

·         Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

·         Aktualne orzeczenie do celów sanitarno- epidemiologicznych lub chęć jego wyrobienia

·         Gotowość do pracy w systemie zmianowym i w weekendy

Co oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie od w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie

·         Możliwość rozwoju

·         Przyjemną atmosferę i pracę w zgranym zespole

·         Zniżki pracownicze

·         Systemy premiowe i motywacyjne

·         Pracę w prestiżowym miejscu

·         Elastyczny grafik

·         Bezpłatne szkolenia baristyczne, kasowe i sprzedażowe

·  Benefity w postaci dofinansowania do kart sportowych, pakietów medycznych.

Jeżeli spełniasz nasze oczekiwania i chcesz być częścią KAISER Patisserie, z chęcią zaprosimy Ciebie na rozmowę.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 858463475