2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Praga-Południe
Dodane 02 maja 2024

BARISTA/KA do Kawiarni Waszyngton

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy BARISTÓW z doświadczeniem, jeśli kawa to Twoja pasja i chcesz ją rozwijać, doskonalić swoje dotychczasowe umiejętności, to praca z nami na pewno w tym Ci pomoże. Zapoznaj się z poniższym i czekam na Twoje CV.

Twoje obowiązki:

  • Przygotowywanie kaw i innych napojów oraz koktajli wedle standardów lokalu

  • Znajomość menu, manuali, receptur

  • Kontrola jakości wydawanych pozycji z karty

  • Utrzymanie miejsca pracy w czystości.

  • Odpowiedzialność za powierzone mienie oraz asortyment

  • Budowanie dobrych relacji z Gośćmi, współtworzenie klimatu miejsca

  • Uczestnictwo w szkoleniach zapewnionych przez pracodawcę

  • Aktywne współdziałanie w rozwoju miejsca pracy

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie minimum roczne na stanowisku Baristy

  • Chęć do pracy

  • Zaangażowanie

  • Komunikatywność

  • Zainteresowanie kawą :)

    Co oferujemy?

  • Dobrą stawkę godzinową - zależy ona od Twojego doświadczenia, nie patrz na widełki z ogłoszenia

  • Premie

  • Szkolenia i możliwość rozwoju w strukturach firmy, posiadamy kilka lokali, a w planach mamy kolejne

  • Dobrą atmosferę pracy

Jeśli zainteresowało Cię nasze ogłoszenie prześlij nam swoje CV, na spotkaniu ustalimy wszelkie szczegóły.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 914508955