2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Małopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Kraków
  7. Kelner, barman, barista - Podgórze
Dodane 17 kwietnia 2024

Barista do cukierni poszukiwany

Wynagrodzenie

27 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Cześć! Poszukujemy miłośniczkę (lub miłośnika) kawy:)

Jesteśmy rzemieślniczą cukiernią-kawiarnią głównie specjalizującą się w makaronikach i francuskich deserach. Posiadamy punkt sprzedaży Bonbon Boutique przy ul. Nadwiślańskiej 11 gdzie serwujemy przeróżne drinki i śniadania. Bazujemy się na najwyższej jakości składnikach, dbając o wybór dostawców. Tworzymy pyszne i piękne rzeczy:)

Zapraszamy na nasz Instagram: bonbon_boutique.pl

Wymiar pracy: pełny etat

Godziny pracy: 8:30-20:00 lub 8:30-14:30/14:30-20:30 z możliwością elastyczności (5 dni w tygodniu)

Lokalizacja: Nadwislańska

Obowiązki:

  • Przygotowanie napojów z naszej oferty

  • Obsługa kasy fiskalnej

  • Ewidencja i raporty z pracy

  • Kontrola jakości

Wymagania:

  • Poczucie estetyki i precyzja

  • Kultura osobista

  • Znajomość języka angielskiego

  • Gotowość do pracy zmianowej, także w weekendy

  • Doświadczenie w gastronomii

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 27.70 zł godz. brutto

  • Wsparcie dla obcokrajowców

  • Stabilne warunki pracy

  • Możliwość nauki i rozwoju

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Praca z produktami premium

Aplikuj z CV przez OLX. W CV prosimy o zgody na przetwarzanie danych (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r.).

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 912476832