2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Śródmieście
Costa Coffee Polska S.A.
Dodane 23 kwietnia 2024

Barista Costa Coffee Warszawa

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

OPIS

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

•      Przyjazna obsługa naszych Gości i aktywna sprzedaż produktów

•      Przygotowywanie kaw i pozostałych produktów dostępnych w naszych kawiarniach (kanapki, sałatki, jogurty, słodkie wypieki)

•      Dbanie o czystość w kawiarni, m.in. sprzątanie sali i stolików, zmywanie naczyń oraz przygotowanie kawiarni do otwarcia i zamknięcia

•      Przestrzeganie standardów Costa i zapewnienie naszym Gościom pozytywnych wrażeń z wizyty w kawiarni

NASZE WYMAGANIA

•      Chęć do pracy w kawiarni

•      Komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi – z gościem i zespołem

•      Gotowość do współpracy w elastycznych godzinach – w systemie zmianowym, we wczesnych godzinach porannych, późnych wieczornych lub w weekendy i święta

•      Chęć do nauki i pozyskiwania nowej wiedzy – o kawie, naszych produktach oraz standardach

TO OFERUJEMY

•      Stabilne zatrudnienie w ramach umowy zlecenie oraz umowy o prace

•      Elastyczny grafik, który połączysz ze swoimi zajęciami

•      Zniżkę na nasze produkty, a jest w czym wybierać

•      Szkolenia, które od początku wprowadzą Cię w świat kawy

•      System premiowy uzależniony od wyników Twojej kawiarni

•      Kartę sportową, możliwość rozszerzenie prywatnej opieki medycznej lub ubezpieczenie grupowe dla chętnych

•   Możliwości rozwoju – sprawdź czego możesz nauczyć się na poszczególnych stanowiskach na naszej stronie internetowej w zakładce Kariera-Dlaczego warto.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 868249246