2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Sopot
  7. Kelner, barman, barista - Dolny Sopot
Dodane 18 kwietnia 2024

Barista - barman do restauracji Spoko w Sopocie

Wynagrodzenie

27,70 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Sopot, Dolny Sopot

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • Przygotowywanie i podawanie napojów.

  • Przyjmowanie zamówień na posiłki i napoje.

  • Polecanie i rekomendowanie klientom wybranych pozycji menu.

  • Przyjmowanie zapłat.

  • Dbanie o odpowiedni stan i konserwacja sprzętu.

  • Utrzymanie miejsca pracy w czystości.

Wymagania:

  • książeczka sanepid

  • doświadczenie pracy przy ekspresie do kawy będzie dodatkowym atutem.

  • poszukujemy osobę chętna do pracy w weekendy w okresie przed sezonem oraz full dyspo w sezonie.

  • praca w porannych godzinach od 7:30

Oferujemy:

  • wdrożenie i pełne wsparcie przy wprowadzeniu w powierzone obowiązki, szkolenia

  • zatrudnienie na umowę zlecenia

  • zniżki pracownicze, -50% w dniu pracy, oraz -25% w dni wolne

  • 1 darmowy posiłek dziennie, 1 darmowa kawa dziennie oraz woda w butelkach

  • pensja jest wypłacana miesięcznie lub tygodniowo.

  • dodatkowe aspekty zarobkowe (po okresie próbnym napiwki od kelnerów)

Pomorskie

Pomorskie, Sopot, Dolny Sopot
ID: 900761708