2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Ursynów
Dodane 19 kwietnia 2024

Barista / Baristka - Pracownik kawiarni

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

Profesjonalna obsługa Gości odwiedzających naszą kawiarnie

Przygotowywanie kaw i pozostałych produktów dostępnych w naszej kawiarni (sałatki, jogurty, słodkie wypieki)

Przygotowywanie kanapek zgodnie z naszymi standardami

Przyjmowanie zamówień i obsługa kasy

Tworzenie wyjątkowych momentów i relacji z naszymi Gośćmi

Dbanie o porządek w kawiarni

Oczekiwania:

Chęć do pracy z ludźmi

Aktualne badania sanitarno-epidemiologicznych

Uśmiech i komunikatywność - łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Zaangażowanie, pozytywne nastawienie, punktualność i dyspozycyjność

Doświadczenie - mile widziane, ale jeśli nie masz - wszystkiego nauczymy Cię od podstaw

Dostępność do pracy w pełnym wymiarze godzin

Gotowość do pracy zmianowej (6-14 / 11-19)

Oferujemy

Jasne warunki zatrudnienia i wynagrodzenie zawsze na czas

Pracę w pięknym miejscu z duszą

Najlepszy sprzęt kawowy i ziarna

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie

Pracę dla studentów i nie tylko dla studentów, na cały etat

Pełne wdrożenie w obowiązki

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 904410592