2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Mazowieckie
  6. Pozostałe - Warszawa
  7. Pozostałe - Śródmieście
Dodane 07 maja 2024

BARBACK-23,50 zł/h netto -WARMUT

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

REKRUTUJEMY BARBACKÓW DO TEAMU W WARMUCIE

Twój zakres obowiązków:

  • przygotowanie lokalu do otwarcia oraz zamknięcia

  • dbanie o porządek w trakcie otwarcia lokalu

  • wsparcie barmanów przy otwieraniu i zamykaniu zmiany

  • bieżące zatowarowanie baru

  • przygotowywanie produkcji

    Czego oczekujemy:

  • pozytywnego nastawienia, energii i chęci do pracy

  • umiejętności pracy w zespole

  • pracowitości i obowiązkowości

  • znajomości języka polskiego

  • status studenta

Co oferujemy:

  • niekorporacyjną i przyjazną atmosferę w pracy

  • wynagrodzenie 23,50 zł/h netto

W celu możliwości kontunuowania procesu rekrutacji prosimy i zawarcie dopisku na CV o treści: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r, w sprawach ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 896065764