2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Małopolskie
  5. Inżynieria - Kraków
  6. Inżynieria - Bronowice
Dodane 17 maja 2024

Back Office -pracownik biura

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektu od momentu pozyskania kontraktu aż do finalnego rozliczenia o różnym czasie trwania (od 1-2 miesiąca do 1-2 lat)

  • Prowadzenie negocjacji z kontrahentami i klientami

  • Identyfikacja i skuteczne zarządzenia problemami powstającymi w trakcie realizacji projektu

  • Współpraca z wszystkimi działami i pionami firmy celem realizacji zadań

  • Dbałość o terminowe i kosztowe zakończenie projektu

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji w zakresie realizacji projektu

  • Dbałość o wysoką jakość obsługi klientów i wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Silna orientacja na potrzeby klienta, wysokie umiejętności interpersonalne oraz samodzielność w działaniu

  • Umiejętność organizacji pracy, zdolności analityczne, umiejętność działania pod presją czasu

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość MS Project

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Pracę  w nowoczesnym biurze oraz możliwość nieustannego rozwoju

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę  w młodym i rozwojowym zespole

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość szkoleń i ciągłego doskonalenia swoich umiejętności

  • Przyjazne grono współpracowników

  • Pakiet sportowy Mulitsport

  • Wydarzenia integracyjne

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 918727882