2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Wawer
Dodane 20 maja 2024

AWAKEN ART CLOTHING – Dołącz do naszego zespołu na sezon festiwalowy!

Wynagrodzenie

3 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: Częste podróże służboweRekrutacja online

Jesteśmy AWAKEN ART CLOTHING, marką, która tworzy artystyczne zdobione ubrania i kapelusze. Sezon festiwalowy właśnie się zaczyna, a my chcemy być jego częścią. Planujemy być na takich festiwalach jak Wibracje Dramersland, Festiwal świadomego mężczyzny, Summer Contrast i wiele innych.

Poszukujemy dwóch energicznych osób (kobiety i mężczyzny) do naszego zespołu, które wspomogą nas podczas tych wydarzeń. Idealni kandydaci to osoby z pozytywnym nastawieniem, bezproblemowe i gotowe do pracy w dynamicznym środowisku.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w wysokości 3500 PLN miesięcznie plus atrakcyjne premie za wyjątkowe wyniki sprzedażowe.

  • Bilety na festiwale oraz wyżywienie zapewnione podczas trwania eventów.

  • Pracę pełną wrażeń, kontakt z ludźmi i możliwość uczestnictwa w festiwalowych atrakcjach po godzinach pracy.

Obowiązki:

  • Obsługa klientów i dbanie o pozytywne doświadczenia zakupowe.

  • Przygotowywanie i rozkładanie mobilnego sklepu, rozwieszanie ubrań.

  • Utrzymywanie czystości i porządku w przestrzeni sprzedażowej.

  • Dbanie o bezpieczeństwo i infrastrukturę naszego stanowiska (np. zasilanie, woda).

Dodatkowo:

  • Kobiety będą odpowiedzialne za dodatkowe zadania takie jak przygotowanie owoców dla klientów.

  • Mężczyźni skupią się bardziej na zagadnieniach technicznych np podłączenie prądu świateł itp..

Wymagania:

  • Doświadczenie nie jest wymagane, ale mile widziane. Najważniejsze jest pogodna, ciepła i optymistyczna osobowość oraz chęć do pracy.

  • Umiejętności organizacyjne, punktualność i komunikatywność.

  • Zadbani fizycznie, lubiący kontakt z ludźmi, uczynni.

Lokalizacja:

  • Festiwale odbywają się w całej Polsce

  • Najchętniej osoby z Warszawy, ale niekoniecznie.

Start:

  • Zaczynamy od 1 lipca.

Jak aplikować:

  • Napisz nam wiadomość, dlaczego chciałbyś uczestniczyć w naszych działaniach. Personalna wiadomość jest więcej warta niż Twoje CV.

  • Zobacz nasz profil na insta awakenart_clothing

    Między festiwalami potrzebujemy Twojej pomocy w przygotowaniach i organizacji - to rola asystenta z rozszerzeniem na sprzedaż.

Jesteś gotowy dołączyć do Przygody lata w której poznasz nowych ludzi, zdobędziesz doświadczenie i zarobisz pieniądze.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 919709318