2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Kołbiel
Dodane 26 kwietnia 2024

Automatyk zmianowy Semmelrock

Lokalizacja

Kołbiel

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Jesteśmy częścią Wienerberger AG z 200 letnim doświadczeniem na rynku. Jako globalny dostawca materiałów budowlanych produkujemy wysokiej jakości ceramiczne cegły, rozwiązania elewacyjne, dachówki, płyty i kostki brukowe a także systemy rur. Pracujemy w 16 lokalizacjach w całej Polsce. Nasze flagowe spółki to Wienerberger, Semmelrock i Pipelife.

Obecnie do obsługi naszych zakładów Semmelrock Stein+Design Sp. z o.o. w poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Automatyk zmianowy

Lokalizacja: Kołbiel

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń (od strony elektrycznej) oraz sterowania i automatyki.

  • Utrzymanie sprawności instalacji (od strony automatyki oraz elektryki) na terenie zakładu oraz urządzeń na terenie przynależnym do zakładu

  • Bieżące uzgadnianie organizacji planowanych prac remontowych

  • Planowanie i podejmowanie działań prewencyjnych zapobiegających awariom

  • Weryfikowanie i monitoring prowadzonych przeglądów cyklicznych i konserwacji urządzeń elektrycznych i sterowania przez pracowników

  • Podnoszenie sprawności technicznej i efektywności maszyn

  • Codzienne prowadzenie ewidencji i obrotu częściami zamiennymi na magazynie

Oczekujemy:

  • Wykształcenie techniczne elektryczne

  • Mile widziane wykształcenie wyższe na kierunku automatyki, elektromechanika, mechatronika

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną

  • Znajomość urządzeń automatyki przemysłowej (przetwornice częstotliwości, serwonapędy itp.)

  • Umiejętność diagnozowania oraz naprawy usterek sterowników PLC

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • Znajomość podstawowych zagadnień z mechaniki oraz hydrauliki( sterowanie pneumatyczne, hydrauliczne)

  • Uprawnienia eksploatacyjnych SEP do 1kV.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę w spółce Semmerlock.

  • Możliwość rozwoju, poszerzania własnych kompetencji poprzez ogólnodostępne szkolenia firmowe zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne.

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz systemu premiowego (do 15 % premia miesięczna).

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatną opiekę medyczną, kartę sportowa. ubezpieczenie grupowe, pożyczki na cele mieszkaniowe, karty przedpłacone).

  • Dwa razy w roku dodatkowe świadczenia świąteczne. Dofinansowanie do posiłków (karty lunchowe dofinansowanie w wysokości 300 zł miesięcznie).

  • Dofinansowanie do wypoczynku naszych pracowników oraz kolonii dla dzieci.

  • Dofinansowanie do aktywności kulturalno-oświatowych (program MyBenefit).

  • Program rekomendacji pracowników.

  • Rabaty na produkty firmowe.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kołbiel,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Kołbiel
ID: 909681483