2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Łódzkie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Brudzew
Dodane Dzisiaj o 21:22

Automatyk w budowie maszyn

Lokalizacja

Brudzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Szukasz stabilnego miejsca pracy?

Masz dość pracy w oparciu o krótkie umowy z niepełnym wymiarem etatu?

Mamy do zaoferowania pracę na stanowisku:

Automatyk

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie projektami w zakresie automatyki

  • Umiejętność analizy programów PLC oraz programowania sterowników Siemens (znajomość języków programowania LAD, FBD, STL, Graph - wystarczy jeden z nich)

  • Umiejętność doboru, parametryzacji, uruchamiania falowników, serwonapędów

  • Umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej, pneumatycznej

  • Znajomość układów pneumatycznych, hydraulicznych, zasady ich działania

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją DTR maszyn i urządzeń

  • Znajomość oprogramowania do projektowania schematów elektrycznych

  • Mile widziana znajomość programowania sterowników PLC

  • Mile widziana podstawowa znajomość w zakresie bezpieczeństwa maszyn

  • Chęć rozwoju w dziedzinie automatyki i wdrażaniu nowych rozwiązań

Od Kandydata / Kandydatki oczekujemy:

  • Wykształcenie techniczne i/lub wyższe techniczne

  • dobra znajomość podstawowych zagadnień z obszaru elektrotechniki, automatyki, mechaniki,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Dobra znajomość programu Excel

  • Znajomość programów graficznych i/lub modelowania 3D będzie dodatkowym atutem

  • Dokładność, sumienność i dobra organizacja pracy

  • Preferowane osoby z doświadczeniem w branży elektrotechnicznej

To oferujemy:

  • jeżeli już masz doświadczenie, pomożemy Ci się rozwinąć, jeśli nie, wszystkiego Cię nauczymy!

  • dostęp do nowoczesnych technologii,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00,

  • uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach i innowacyjnych projektach,

  • Pracę jednozmianową w zgranym energicznym zespole

  • Możliwość relokacji - zapewnione mieszkanie przez pracodawcę

  • profesjonalne wsparcie na etapie wdrożenia do pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

Zatrudnienie – od zaraz, po sprawdzeniu kwalifikacji i kompetencji.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami

Zainteresowane osoby, spełniające wymagania, prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem OLX lub osobiście do zakładu: Brudzew 28, 98-235 Błaszki

Lokalizacja

Brudzew,

Łódzkie

Łódzkie, Brudzew
ID: 915351648