2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Wielkopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Dębniałki Kaliskie
Dodane 03 maja 2024

AUTOMATYK - Utrzymanie Ruchu

Lokalizacja

Dębniałki Kaliskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Partner in Pet Food (PPF) to innowacyjny, wiodący na rynku europejskim producent karm dla zwierząt, z wieloma markami doskonale rozpoznawalnymi przez konsumentów. Nasze portfolio obejmuje takie marki jak: PREVITAL, SHELMA, RENO oraz TROPI. Dostępne są w sklepach spożywczych oraz marki dostępne w sklepach zoologicznych, tj. BOZITA i ITALIAN WAY. Dodatkowo dla naszych klientów sieciowych posiadamy ofertę marek własnych.

Sieć produkcyjna jest podzielona na fabryki karmy mokrej, fabryki produkujące karmę w puszkach, produkty jednoporcjowe, fabryki karmy suchej oraz fabryki przekąsek. Fabryka w Dębniałkach Kaliskich specjalizuje się w produkcji karm w puszce, a fabryka w Białymstoku w produkcji puszek oraz karmy jednoporcjowej.

W związku z dalszym rozwojem zakładu w Dębniałkach Kaliskich poszukujemy osoby na stanowisko: AUTOMATYK.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • utrzymanie ruchu linii produkcyjnej w zakresie automatyki, elektrotechniki i mechaniki

  • analiza przyczyn źródłowych powtarzających się awarii, definiowanie planów działań, monitoring realizacji zadań.

  • diagnozowanie i usuwanie awarii, diagnostyka sterowników PLC

  • dokonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń (prace konserwacyjne i remontowe)

 NASZE WYMAGANIA

  • doświadczenie w obszarze Utrzymania Ruchu min.2 lata

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe o profilu automatyka

  • wiedza z zakresu: elektryki, mechaniki, pneumatyki, automatyki

  • umiejętność diagnostyki sterowników PLC

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i/lub mechanicznych

  • uprawnienia elektryczne do 1KW

TO OFERUJEMY

  • Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej z branży FMCG

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Możliwość uczestniczenia i kreowania inicjatyw dobroczynnych

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę

  • Pensję zawsze na czas

  • Parking dla pracowników

 BENEFITY

  • Prywatna opieka medyczna

  • Bonus za staż pracy

  • Wspólne śniadania

  • Owoce lub warzywa sezonowe w każdą środę

  • Ubezpieczenie na życie

  • Multisport

  • Imprezy integracyjne

Lokalizacja

Dębniałki Kaliskie,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Dębniałki Kaliskie
ID: 913000479