2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Sochaczew
Dodane 25 kwietnia 2024

Automatyk Utrzymania Ruchu / Teresin

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sochaczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dla firmy produkcyjnej miejszćzącej się w Teresinie, poszukujemy Automatyka Utrzymania Ruchu.

Zakres obowiązków:

  • Naprawa, konserwacja maszyn i urządzeń,

  • wymiana oraz naprawa podzespołów elektronicznych i automatyki,

  • podłączanie szaf sterowniczych,

  • współpraca z zewnętrznymi serwisami technicznycmi.

Oczekujemy:

  • Doświadczenie (min 1 rok) oraz praktyczna wiedza z zakresu napraw i eksploatacji maszyn i urządzeń,

  • podstawowa znajomość sterowników PLC,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • uprawnienia SEP do 1 kV,

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmian w 4 brygadówce.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,

  • wynagrodzenie 7000 - 10000 zł brutto - uzależnione od umiejętności oraz doświadczenia,

  • system premiowy oraz pakiet benefitów pracowniczych - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, prezenty okolicznościowe, szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Lokalizacja

Sochaczew,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sochaczew
ID: 907729917