2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Małopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Kraków
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Bieżanów-Prokocim
Rekrutacja TF Kable
Dodane 26 kwietnia 2024

AUTOMATYK utrzymania ruchu / SUR / Kraków

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

TELE-FONIKA KABLE S.A. jest największym producentem kabli i przewodów w Europie Środkowej i Wschodniej. Należy również do grona największych światowych dostawców kabli i przewodów.

Aktualnie do Działu Utrzymania Ruchu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

AUTOMATYK UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: Zakład Kraków ul. Wielicka 114

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (automatyk, elektronik)

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • umiejętność programowania i diagnostyki sterowników PLC (Siemens S7, S5 i inne)

  • umiejętność parametryzacji i diagnostyki napędów silników DC i AC

  • umiejętność naprawy układów elektronicznych

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematy elektryczne, pneumatyka)

  • znajomość obsługi komputera

  • dyspozycyjność

  • gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym

Zadania:

  • diagnostyka i usuwanie awarii układów automatyki i sterowania maszyn produkcyjnych,

  • diagnostyka i usuwanie usterek aparatury kontrolno pomiarowej,

  • diagnostyka i naprawy układów elektronicznych,

  • wykonywanie planowanych prac konserwacyjnych i remontowych,

  • inne zadania związane z utrzymaniem ruchu,

  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio przez Pracodawcę na umowę o pracę

  • wsparcie w doskonaleniu zawodowym i szkoleniu

  • pracę w zespole ekspertów w swojej dziedzinie

  • praca w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym

  • bogaty pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne, dofinansowanie wypoczynku, zapomogi, pożyczki…)

  • atrakcyjne warunki na przystąpienie do programu: ubezpieczenia na życie, opieki medycznej, kart sportowych

Zainteresowanych prosimy aplikować na stanowisko.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia będziemy się kontaktować z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 648162579