2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Płock
Dodane 22 kwietnia 2024

Automatyk / Robotyk

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

INNTEC TECHNOLOGY Sp. z o.o. to dostawca zautomatyzowanych rozwiązań z zakresu transportu i logistyki wewnątrzzakładowej. Specjalizujemy się w innowacyjnych rozwiązaniach dla przemysłu, tworzymy rozwiązania ‘szyte na miarę’ dla klientów.

Automatyk, Robotyk

Miejsce pracy: Nowa Biała k. Płocka

Główne zadania:

  • pisanie programów sterowników PLC zgodnie z założeniami projektowymi

  • tworzenie wizualizacji na panele HMI

  • pisanie programów robotów przemysłowych

  • tworzenie dokumentacji dla programu i wizualizacji

  • uruchomienie maszyn w zespole z mechanikami i elektrykami

  • serwisowanie maszyn

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: elektronika, automatyka i robotyka

  • znajomość sterowników PLC co najmniej jednej z firm:  Mitsubishi, Siemens

  • znajomość robotów przemysłowych co najmniej jednej z firm: Fanuc, Mitsubishi, KUKA

  • minimalne 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność samodzielnej pracy z dokumentacją w języku obcym

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • kreatywność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność, odpowiedzialność

  • gotowość do wyjazdów służbowych

  • umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole

  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • kontakt z nowymi technologiami,

  • możliwość współtworzenia innowacyjnych produktów i usług,

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę INNTEC TECHNOLOGY Sp. Z o.o. z siedzibą w Nowa Biała, na potrzeby rekrutacji" W przypadku chęci pozostawienia cv na potrzeby ewentualnych przyszłych rekrutacji, prosimy o dopisanie również poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę INNTEC TECHNOLOGY Sp. Z o.o. z siedzibą w Nowa Biała, na potrzeby przyszłych rekrutacji".

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 913635692