2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Małopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Kraków
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Nowa Huta
Dodane 02 maja 2024

Automatyk - monter instalacji elektrycznych - branża HVAC

Lokalizacja

Kraków, Nowa Huta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma SystemCold Sp. z o.o. zatrudni od zaraz automatyka (branża HVAC) do firmy z kilkuletnim doświadczeniem na rynku.

Obowiązki:

  • Kablowanie central wentylacyjnych

  • Uruchamianie central wentylacyjnych

  • Uruchamianie układów klimatyzacji VRF

  • Współpraca z działem projektowym

  • Podłączanie zasalania, automatyki,

  • Diagnoza i serwis urządzeń HVACiR

  • Sporządzanie dokumentacji podczas montażu i serwisów

  • Przeglądy okresowe urządzeń HVACiR

    Wymagania:

  • Doświadczenie w serwisach urządzeń HVACiR

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i diagnozowania problemów

  • Praktyczna znajomość zagadnień elektrycznych i automatycznych

  • Komunikatywność, współpraca z działem kosztorysu i projektowym

  • Prawo jazdy kat.B

  • Uprawnienia SEP i F-gaz (mile widziane)

  • Sumienność punktualność dokładność

  • Chęci do pracy

  • Dbałość o powierzony sprzęt

    Zapewniamy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Samochód firmowy z wyposażeniem do pracy

  • Wsparcie działu technicznego i projektowego

  • Uczestnictwo w szkoleniach branżowych i projektowych

  • Praca w młodym, ambitnym, rozwijającym się zespole

  • Firmowe wyjazdy integracyjne