2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Węgrów
Dodane 15 kwietnia 2024

Automatyk maszyn i urządzeń

Wynagrodzenie

6 100 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Węgrów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Firma Meblomaster zatrudni na stanowisko:

Automatyk maszyn i urządzeń.

Zakres obowiązków

·        zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i systemów automatyki linii produkcyjnych,

·        diagnostyka uszkodzeń i awarii systemów sterujących i wizualizacji,

·        wykonywanie remontów, konserwacji, przeglądów technicznych maszyn, urządzeń oraz instalacji ,

·        wykonywanie remontów, konserwacji, przeglądów technicznych infrastruktury technicznej i wyposażenia zakładu,

·        uczestnictwo w przygotowywaniu i uruchamianiu nowych lub modernizacjach maszyn i urządzeń produkcyjnych

·        działania prewencyjne i predyktywne w podległym obszarze,

·        utrzymywanie kontaktów z zewnętrznymi firmami serwisowymi,

·        współpraca z działem produkcji, technologii i działem zakupów,

·        raportowanie do kierownika DUR

·        praca zmianowa

Wymagania

·        minimum 2 letnie doświadczenie w działach technicznych,

·        wykształcenie zawodowe, średnie lub wyższe techniczne, elektryczne, energetyczne lub automatyka-robotyka,

·        mile widziane aktualne uprawnienia SEP ( GR 1,2) lub gotowości do ich wykonania,

·        wiedza w zakresie, mechaniki, elektryki i automatyki przemysłowej,

·        umiejętność pracy w zespole,

·        dyspozycyjność, zaangażowanie i odpowiedzialność

·        skrupulatność i zaangażowanie,

·        MS Office, mile widziana znajomość systemów klasy ERP,

·        mile widziana znajomość : Siemens step 7 oraz zagadnień związanych z sieciami przemysłowymi,

·        umiejętności czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych

Oferujemy

·        stabilna praca w nowoczesnej firmie o profilu produkcyjnym,

·        zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·        możliwość rozwoju kompetencji poprzez szkolenia i kursy ,

·        niezbędne narzędzia pracy,

Lokalizacja

Węgrów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Węgrów
ID: 629013023