2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Śląskie
  6. Wsparcie techniczne - Gliwice
  7. Wsparcie techniczne - Brzezinka
Dodane 22 kwietnia 2024

Automatyk Gliwice

Lokalizacja

Gliwice, Brzezinka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma FNUR Sp. z o.o. mająca siedzibę w Dąbrowie Górniczej poszukuje kandydatów na stanowisko Automatyk w dziale Utrzymania Ruchu w Gliwicach

POSZUKUJEMY RÓWNIEŻ OSÓB CHĘTNYCH DO PRZYUCZENIA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Kontrola i nadzór nad sprawnością działania linii technologicznych w zakresie układów elektrycznych oraz automatycznego sterowania,

- Usuwanie awarii oraz wykonywanie przeglądów i konserwacji,

- Współpracę z pozostałymi pracownikami działu utrzymania ruchu.

WYMAGANIA:

- Chęć rozwoju, poszerzania wiedzy i umiejętności,

- Podstawowa znajomość sterowników PLC i sieci przemysłowych (ProfiBus, ModBus, M-Bus),

- Dobra znajomość środowiska MS Office,

- Wykształcenie kierunkowe techniczne,

- Rozwaga, staranność i odpowiedzialność w realizacji codziennych zadań,

- Prawo jazdy kat B.

OFERUJEMY:

- umowę o pracę i stabilność zatrudnienia w firmie działającej na rynku od 10 lat,

- niezbędne narzędzia pracy,

- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,

- kontakt z najnowszymi technologiami,

- ciekawą pracę pełną wyzwań,

- korzystne warunki płacowe,

-szeroki pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, premie świąteczne, prywatna opieka medyczna.

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające powyższe wymogi stanowiskowe prosimy o przesłanie CV. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Brzezinka
ID: 723796844