2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Świętokrzyskie
  6. Utrzymanie ruchu - Starachowice
Dodane 09 kwietnia 2024

Automatyk -elektryk utrzymanie ruchu

Lokalizacja

Starachowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

AUTOMATYK-ELEKTRYK UTRZYMANIA RUCHU

Zakres obowiązków:

·        Realizacja planu przeglądów i konserwacji maszyn produkcyjnych

·        Bieżąca naprawa maszyn i usuwanie awarii

·        Współpraca z produkcją w zakresie utrzymania sprawności parku maszynowego

·        Realizowanie przeglądów technicznych zgodnie z wymaganiami producentów maszyn

·        Wykonywanie prac związanych z infrastrukturą zakładu

Wymagane kwalifikacje:

·        wykształcenie minimum średnie techniczne o profilu automatyk/elektryk

·        znajomość układów pneumatycznych

·        posiadanie ważnych uprawnień SEP do 1kV, mile widziane do 15kV

·        umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie w firmie z 30 letnią tradycją.

·        Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

·        Warunki zatrudnienia umowa o pracę.

·        Atrakcyjne zarobki.

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji lub składanie CV w siedzibie firmy: P.P.U.H Perfopol Sp z o.o. ul. Radomska 76 27-200 Starachowice.Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami w celu ustalenia terminu rozmowy kwalifikacyjnej. Dziękujemy wszystkim aplikującym za zainteresowanie naszą ofertąProsimy o dołączenie poniższej klauzuli do CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P.P.U.H.Perfopol Sp. zo.o. z siedzibą przy ul. Radomska 76 w Starachowicach w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie

Lokalizacja

Starachowice,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Starachowice
ID: 910504689