2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Ostaszewo
Dodane 04 kwietnia 2024

Automatyk-elektryk.

Lokalizacja

Ostaszewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma produkująca urządzenia do przemysłu spożywczego zatrudni automatyka, elektryka. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie uczestnictwo w projektach budowy maszyn i urządzeń.

Obowiązki:

  • prefabrykacja szaf elektrycznych według dostarczonej dokumentacji

  • wykonywanie instalacji kablowych w urządzeniach produkowanych w naszej firmie

  • znajomość programowania, diagnostyki PLC i HMI będzie dodatkowym atutem

Wymagania:

  • umiejętność pracy z dokumentacją elektryczną

  • diagnostyka urządzeń

  • uprawnienia SEP kat. E do 1 kV

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • pracę w systemie jednozmianowym

  • możliwość rozwoju oraz zdobywania nowych umiejętności

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Zapraszamy na rozmowę do naszej firmy bądź kontakt telefoniczny w celu szczegółowego przedstawienia oferty pracy oraz odpowiedzi na wszelkie pytania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie oferty zawierającej CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Kontakt telefoniczny 519 844 196

CHEMAXPOL Sp. z o.o. Sp. k.

Ostaszewo 38

87-148 Łysomice

tel. + 48 56 674 04 89

www.chemaxpol.com

Lokalizacja

Ostaszewo,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Ostaszewo
ID: 630228459