2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Ciechanów
Budmat
Dodane 17 czerwca 2024

Automatyk/Elektryk

Lokalizacja

Ciechanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • Osoba odpowiedzialna będzie za prefabrykację rozdzielni sterujących,

  • zaprojektowanie schematów elektrycznych,

  • montaż części automatyki przemysłowej

Wymagania:

  • minimum 1 rok doświadczenia w branży automatyka lub robotyka

  • wykształcenie minimum średnie

  • znajomość j. angielskiego

  • znajomość programów specjalistycznych do pisania schematów elektrycznych

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie z 30 letnim doświadczeniem w ambitnym zespole i międzynarodowym środowisku

  • stanowisko wraz z narzędziami niezbędnymi do pracy, możliwość doskonalenia i rozwoju

  • umowę o pracę

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Lokalizacja

Ciechanów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ciechanów
ID: 921201200