2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Ostrów Mazowiecka
ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych
Dodane 12 czerwca 2024

Automatyk / Elektronik - ALPLA Ostrów Mazowiecka

Lokalizacja

Ostrów Mazowiecka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

AUTOMATYK / ELEKTRONIK

Praca stacjonarna, w systemie zmianowym 6-14 i 14-22

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzór nad maszynami i urządzeniami peryferyjnymi na terenie zakładu produkcyjnego,

  • diagnozowanie i usuwanie usterek na liniach produkcyjnych i infrastrukturze zakładu,

  • przeprowadzanie planowych przeglądów maszyn,

  • prowadzenie dokumentacji do napraw maszyn oraz urządzeń peryferyjnych,

  • raportowanie w systemie prewencyjnym Utrzymania Ruchu

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. średnie kierunkowe - elektronika, elektrotechnika lub pokrewne,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej – elektrycznej/pneumatycznej,

  • umiejętność rozwiązywania problemów z zakresu elektroniki, elektryki, pneumatyki i automatyki,

  • znajomość układów PLC w stopniu umożliwiającym diagnozowanie usterek dla urządzeń,

  • uprawnienia SEP grupa 1 do 1 kV w zakresie eksploatacji,

  • znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office,

  • dyspozycyjność, odpowiedzialność, rzetelność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

  • ZFŚS, karty podarunkowe dla dzieci pracowników, dofinansowania świąteczne dwa razy w roku, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe i zdrowotne

  • możliwość prezentowania i realizowania własnych pomysłów w ramach firmowego programu doskonalenia,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ostrów Mazowiecka,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Ostrów Mazowiecka
ID: 920053730