2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Zachodniopomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Koszalin
Katarzyna Nakonieczna
Dodane 30 kwietnia 2024

Automatyk / Automatyk ds. Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie bieżących napraw, przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń oraz remontów zgodnie z przyjętym harmonogramem

  • Diagnostyka oraz bieżące regulacje, naprawy, usuwanie przyczyn awarii

  • Wspieranie działu utrzymania ruchu w rozwiązywaniu bieżących problemówz automatyką i elektronikąKonfiguracja, diagnostyka i programowanie sterowników PLC (OMRON, SIEMENS)Usuwanie awarii zgodnie z opracowanymi standardami oraz procedurami

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: automatyka przemysłowa, elektronika, mechatronika lub pokrewne)

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość serowników PLC w zakresie diagnostyki i programowania

  • Umiejętność analizy schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej

  • Mile widziane uprawnienia SEP

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Kreatywność i innowacyjność

  • Umiejętność współpracy i komunikatywność

  • W zależności od posiadanej wiedzy i doświadczenia istnieje możliwości zatrudnienia na stanowisku Automatyk lub Automatyk ds. utrzymania ruchu

To oferujemy:

  • Dobrą atmosferę w pracy opartą na wzajemnym szacunku i odpowiedzialności

  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,

  • Atrakcyjny pakiet szkoleń dopasowanych do indywidualnych potrzeb

  • Udział w ambitnych i innowacyjnych projektach

  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych

Klauzula informacyjna

Na podstawie przepisu art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanego dalej: „rozporządzeniem”), uprzejmie informuję, że:

 Administratorem Pani/Pana danych jest firma Espersen Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie (75-209) przy ul. BOWID 15, nr KRS 0000034201, NIP 66*****166, REGON 010699995 (dalej „Espersen” lub „Administrator”), dane kontaktowe e-mail: tel. 094 346 20 83

Pana/Pani dane osobowe w zakresie wskazanym w art. 22(1) § 1 Kodeksu pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia aktualnego postępowania rekrutacyjnego, natomiast pozostałe dane osobowe, na podstawie zgody ( 6 ust. 1 pkt a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.), przy czym Pana/Pani zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie;Administrator będzie przetwarzał Pana/Pani dane osobowe, w kolejnych procesach rekrutacyjnych, pod warunkiem, że wyrazi Pan/Pani na to zgodę. Pana/Pani zgoda w tym zakresie może zostać odwołana w dowolnym czasie; Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, , prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa) w momencie, w którym uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;Espersen może przekazać Pana/Pani dane osobowe osobom trzecim, Dane te  te mogą  zostać udostępnienie w celu związanym z rekrutacją trzem grupom podmiotów: a) osobom upoważnionym przez naszą firmę, tj. naszym pracownikom i współpracownikom, którzy muszą mieć dostęp do danych osobowych, wykonując swoje obowiązki służbowe; b) osobom upoważnionym z A. Espersen A/S, Amager Strandvej 403 DK-2770 Kastrup, Dania; c) odbiorcom danych, którymi są instytucje upoważnione do przetwarzania tych danych z mocy prawa.Pana/Pani dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażonej przez Pana/Panią zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Pana/Pani dane będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od ich otrzymania;Podanie przez Pana/Panią danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeksu pracy  jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Pana/Panią innych danych jest dobrowolne

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 912135253