Dodaj ogłoszenie
Dodane 10 września 2024

Auto Detailing – Specjalista Wraper (oklejanie samochodów)

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteś miłośnikiem motoryzacji? Lubisz błysk wypolerowanego lakieru? Sprawia Ci przyjemność dbanie o samochody? Jesteś osobą dokładną, systematyczną, chętnie się uczysz?

Dołącz do nas.

Poszukujemy pracownika z doświadczeniem na stanowisko – Specjalista Wraper (oklejanie samochodów)

Lokalizacja : Łódź

Oczekiwania:

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • samodzielność

  • dokładność i precyzja w realizacji powierzonych zadań

  • znajomość branży detailingowe oraz motoryzacyjnej

  • doświadczenie (min. 2 lata) w oklejaniu samochodów foliami PPF

  • doświadczenie w oklejaniu aut foliami do zmian kolorów

  • mile widziane umiejętności w obsłudze plotera do wycinania szablonów z folii

  • mile widziane Prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

  • oklejanie karoserii specjalistycznymi foliami bezbarwnymi PPF

  • dechroming

  • przyciemnianie szyb

  • wykonywanie usług w studio detailingu oraz salonach samochodowych

  • zmiana kolory samochodów za pomocą specjalistycznych folii

  • przygotowanie aut do oklejania.

Oferujemy :

  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

  • pracę na dobrze wyposażonym stanowisku

  • kontakt z samochodami klasy Premium

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • możliwość przeszkolenia i podnoszenia kwalifikacji

PROSIMY O ZAŁĄCZANIE CV. Aplikacje bez CV nie będą rozpatrywane.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 907774725