2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kraków
  6. Pozostałe oferty pracy - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Dodane 28 maja 2024

Detailer samochodowy/pracownik myjni samochodowej

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Do naszego Studio Detailingowego w Krakowie poszukujemy:

PRACOWNIK MYJNI/ DETAILER SAMOCHODOWY

Wymagania:

Punktualność

UMIEJĘTNOŚĆ PRACY POD PRESJĄ CZASU

SAMODZIELNOŚĆ

DOKŁADNOŚĆ

UMIEJĘTNOŚĆ ORGANIZACJI WŁASNEJ PRACY

Dyspozycyjność – w pełnym wymiarze godzin, w systemie dwuzmianowym 7.30 - 18

Umiejętność pracy w zespole

Czynne prawo jazdy Kat. B

Umiejętność prowadzenia pojazdów różnego typu

Wiedza i doświadczenie z zakresu motoryzacji/ detailingu będzie atutem! OFERUJEMY MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU, SZKOLEŃ, PODNOSZENIA KWALIFIKACJI A W PRZYSZŁOŚCI PRZYUCZENIA NA STANOWISKO SAMODZIELNEGO DETAILERA.

JEŚLI POSIADASZ JUŻ DOŚWIADCZENIE W PRACY NA PODOBNYM STANOWISKU, NAPISZ O TYM W WIADOMOŚCI !

Zakres obowiązków:

Bieżąca kosmetyka samochodów

Bieżąca pielęgnacja samochodów z powłokami i foliami ochronnymi

Przygotowanie pojazdów do dalszych prac detailingowych

POMOC W ZAAWANSOWANYCH PRACACH DETAILINGOWYCH

Dbanie o czystość miejsca pracy

Oferujemy:

Możliwość długofalowego rozwoju w branży detailingowej

Miejsce pracy w centrum Krakowa (Rondo Matecznego)

Wsparcie praktyczne i merytoryczne

Darmowy parking

Wynagrodzenie rozliczane godzinowo, umowa zlecenie

Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz wynagrodzenia wraz z rozwojem kompetencji

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 904901300