2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Mysiadło
Dodane 15 maja 2024

Auto Detailer, myjnia i kosmetyka samochodowa -van der Car Warszawa

Lokalizacja

Mysiadło

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Van der Car lider w sprzedaży samochodów poleasingowych mieszczący się w Warszawie przy Puławska 617/621 , poszukuje Pracownika na stanowisko: DETAILERA SAMOCHODOWEGO/ MYJNIA RĘCZNA

Zakres obowiązków:

  • Mycie, konserwacja, pranie tapicerki, mycie szyb.

  • Realizacja zleconych usług kosmetyki samochodowej.

  • Odkurzanie wnętrza samochodu.

  • Polerowanie karoserii.

  • Zabezpieczenie auta powłokami ochronnymi.

    Od kandydatów oczekujemy:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Czynne prawo jazdy kat.B.

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.

  • Punktualność i staranność w wykonywaniu zleconych prac.

    Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwości pracy przy samochodach klasy Premium

    Osoby zainteresowane podjęciem pracy na tym stanowisku prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres biura lub kontakt tel: 66********77 lub 22487 55 01 W liście prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833)". Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Lokalizacja

Mysiadło,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mysiadło
ID: 864243730