2. Praca
  3. Badania i rozwój
  4. Badania i rozwój - Łódzkie
  5. Badania i rozwój - Borki
Dodane 22 maja 2024

Audytor wizji lokalnych -cała Polska

Wynagrodzenie

5 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Borki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna, Częste podróże służboweRekrutacja online

Opis

Poszukujemy audytorów do Wizji Lokalnych.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą zajmującą się audytami i inspekcjami.

W związku z rozwojem naszej działalności poszukujemy osób na stanowisko Audytor do wizji lokalnych.

Opis stanowiska:

*wyjazdy na wizje lokalne w różnych miejscach w kraju

*pisanie raportów z przeprowadzonych inspekcji

*tworzenie rysunków technicznych budynków i innych obiektów

*współpraca z zespołem,aby zapewnić wysoką jakość usług dla klientów

*szukamy osób bez doświadczenia

Wymagania:

*gotowość do nauki i zdobywania nowych umiejętności

*znajomość podstawowych przepisów prawa budowlanego (będzie dodatkowym atutem)

*umiejętność sporządzania dokumentacji technicznej

*podstawowe umiejętności rysunku technicznego

*prawo jazdy kat.B i gotowość do wyjazdów służbowych

*dobra organizacja pracy ,sumienność i rzetelność

*komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy :

*atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i wyników

*możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i rozwoju kariery

*pracę w stabilnej i renomowanej firmie

*narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków (samochód służbowy,tablet)

*przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

Lokalizacja

Borki,

Łódzkie

Łódzkie, Borki
ID: 920115888