2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Dolnośląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Wrocław
  7. Przedstawiciel handlowy - Stare Miasto
Dodane 22 kwietnia 2024

Audytor terenowy - podstawa + premie

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Co powiesz na działanie w przyszłościowej branży OZE i możliwość rozwoju w strukturach firmy docenionej przez magazyn Forbes?

Oddział ML Power we Wrocławiu poszukuje kandydatów na stanowisko Audytora terenowego!

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA W BRANŻY! Wszystkiego nauczą Cię nasi specjaliści!

Obowiązki:

  • Przeprowadzanie wywiadu przestrzennego dotyczącego programu "Czyste Powietrze" u potencjalnych klientów w modelu door-to-door

  • Raportowanie realizowanej pracy.

Wymagania:

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków;

  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność planowania czasu;

  • Pozytywne nastawienie do pracy terenowej;

  • Prawo jazdy kategorii B;

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz prowizji;

  • Samochód służbowy;

  • Przyjazne i dynamiczne środowisko pracy;

  • Możliwość szybkiego rozwoju w strukturach organizacji.

    To co wyróżnia Nas na tle konkurencji to: atrakcyjne stawki, jakość produktów, świetna atmosfera w pracy i fantastyczni ludzie, którzy tworzą tę organizację!

    Nie zwlekaj i aplikuj już teraz!

    Zespół ML Power

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 913647118