2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Mazowieckie
  6. Manager restauracji - Ostrołęka
Dodane 17 maja 2024

Audytor Punktów Gastronomicznych

Wynagrodzenie

5 000 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostrołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Częste podróże służboweRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Sweet Gallery sp. z o.o. Sp. K. to jedna z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich sieci franczyzowych. W naszej sieci franczyzowej mamy setki punktów gastronomicznych naszych konceptów Lodolandia, Bafra Kebab, Kołacz na Okrągło i SiGelato Lody naturalne. Codziennie pracujemy też nad wdrażaniem i weryfikacją najwyższych standardów, żeby jeszcze bardziej efektywnie realizować nasze cele biznesowe. Zależy nam na kompleksowej obsłudze i jak największym zadowoleniu naszych franczyzobiorców oraz klientów. Naszych franczyzobiorców wspieramy w działaniach sprzedażowych, oferujemy profesjonalną obsługę i opiekę oraz służymy pomocą w rozwiązywaniu problemów przez cały okres współpracy.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Audytor punktów gastronomicznych

Centrala firmy: Warszawa

Teren działania: pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie i mazowieckie oraz łódzkie.

Zakres zadań na stanowisku:

  • Przeprowadzanie kontroli na punktach gastronomicznych zgodnie z obowiązującymi procedurami;

  • Weryfikacja zachowywania oczekiwanych standardów w kontrolowanych punktach gastronomicznych;

  • Raportowanie pokontrolne;

  • Aktywny udział w procesie tworzenia i aktualizowania procedur wewnętrznych.

Wymagania:

  • Czynne prawo jazdy kat. B;

  • Chęć pracy mobilnej i dyspozycyjność związana z częstymi wyjazdami służbowymi (praca w terenie ok. 80%, praca biurowa ok. 20%);

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w gastronomii;

  • Samodzielność w działaniu;

  • Dobra organizacja pracy.

Dostaniesz od nas:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Możliwość pracy mobilnej;

  • Zatrudnienie w odnoszącej sukcesy polskiej firmie ;

  • Niezbędne narzędzia (auto służbowe, komputer, telefon);

  • Możliwość pracy w ciągłym ruchu z realnym wpływem na rozwój biznesowy firmy;

  • Prywatną opiekę medyczną w Enel-Med;

  • Atrakcyjny system motywacyjny;

  • W sezonie letnim bezpłatne lody, a w sezonie jesiennym ciepłe i pachnące kołacze ; ).

Lokalizacja

Ostrołęka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ostrołęka
ID: 895817882