2. Praca
  3. Wykładanie i ekspozycja towaru
  4. Wykładanie i ekspozycja towaru - Łódzkie
  5. Wykładanie i ekspozycja towaru - Rawa Mazowiecka
PMT
Dodane 01 maja 2024

Audytor Mobilny z elementami merchandisingu

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Poszukujemy:

Audytora Mobilnego - osoby przeprowadzającej audyty cenowe oraz elementy serwisu merchandisingowego.

Lokalizacja:

  • sieć znanych dyskontów na terenie miast Rawa Mazowiecka, Grójec, Łowicz.

Termin:

  • Elastyczny czas realizacji zleceń, dni i godziny do ustalenia,

  • możliwość wykonywania audytów wieczorami lub w soboty.

Zakres obowiązków

  • Regularne wizyty w punktach na podległym terenie.

  • Przeprowadzanie audytów oraz weryfikowanie cen produktów,

  • Raportowanie swoich działań w systemie,

  • Wykonywanie zleceń merchandisingowych w dyskontach.

Poszukiwane kompetencje

  • Prawo jazdy kat. "B" i własny samochód,

  • Mile widziany status studenta lub osoby uczącej się,

  • Telefon prywatny z systemem Android,

  • Dyspozycyjność,

  • Komunikatywność.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

  • Wynagrodzenie miesięczne zależne od ilości zadań,

  • Pełne wdrożenie w wykonywane obowiązki,

  • Zlecenia o charakterze zadaniowym i dorywczym,

  • Możliwość rozwoju i brania udziału w innych dodatkowych projektach prowadzonych przez firmę,

  • Zdobycie cennego doświadczenia.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka,

Łódzkie

Łódzkie, Rawa Mazowiecka
ID: 912367774