2. Praca
  3. Badania i rozwój
  4. Badania i rozwój - Pomorskie
  5. Badania i rozwój - Gdańsk
  6. Badania i rozwój - Śródmieście
Dodane 21 maja 2024

Audytor energetyczny (współpraca w Programie Czyste Powietrze):

Wynagrodzenie

8 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalna

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie audytów energetycznych budynków

  • proponowanie rozwiązań ograniczających zużycie energii

  • wykonywanie świadectw charakterystyki energetycznej

  • analiza danych i wyników audytu oraz wskazanie najlepszych rozwiązań mających na celu osiągnięcie wyników wymaganych w programie Czyste Powietrze

  • Wykonywanie pomiarów w budynkach przy zastosowaniu specjalistycznego sprzętu

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Dyscyplina, zaangażowania oraz motywacja do pracy

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Kwalifikacje energetyczne

  • Wiedza z zakresu: Energetyki, ciepłownictwa, elektryki

  • doświadczenie w wykonywaniu audytów energetycznych do Programu Czyste Powietrze

Oferujemy:

  • Korzystne zasady stałej współpracy

  • Elastyczny czas pracy

  • przyjazną atmosferę w kreatywnym zespole

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 918506495