2. Praca
  3. Energetyka
  4. Odnawialna
  5. Odnawialna - Małopolskie
  6. Odnawialna - Trzebinia
Dodane 21 maja 2024

Audytor energetyczny

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Trzebinia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukamy do naszego zespołu doświadczonego i zaangażowanego Audytora energetycznego, który posiada uprawnienia i dołączy do nas by wykonywać audyty w ramach programu "Czyste powietrze" mającego na celu poprawę efektywności energetycznej w budynkach.

Obowiązki:

  • Wykonywanie audytów energetycznych w budynkach w ramach programu "Czyste powietrze"

  • Identyfikacja potencjalnych oszczędności energetycznych oraz sugerowanie działań mających na celu ich osiągnięcie

  • Przygotowanie raportów i dokumentacji zgodnie z wymaganiami programu "Czyste powietrze" i obowiązującymi przepisami

Wymagania:

  • Posiadanie uprawnień do wykonywania Audytów Energetycznych

  • Doświadczenie w wykonywaniu audytów energetycznych, najlepiej w ramach programu "Czyste powietrze"

  • Znajomość obowiązujących przepisów i norm dotyczących efektywności energetycznej

  • Prawo jazdy kat. B

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków

  • znajomość programu ArCADia – TERMOCAD

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży OZE

  • Laptop oraz program do pracy

Lokalizacja

Trzebinia,

Małopolskie

Małopolskie, Trzebinia
ID: 900690450