2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Targówek
PROGRAM BEZPIECZNA POLSKA
Dodane 29 kwietnia 2024

Audytor / Doradca / Menager- duże zarobki - PROGRAM BEZPIECZNA POLSKA

Wynagrodzenie

5 000 - 45 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalnaKadra kierownicza

Program Bezpieczna Polska oddział Warszawa poszukuje do pracy na stanowisku doradcy klienta.

ŁATWA / PRZYJEMNA / BEZSTRESOWA PRACA - czeka u nas na Ciebie

Jesteśmy firmą , która kompleksowo obsługuje klienta poprzez dofinasowania, prefinansowania oraz pełną termomodernizację.

Nasze produkty / usługi sprzedają się same - wystarczy twoje zaangażowanie.

Klientom oferujemy pomoc przy dofinasowaniach, pełną opiekę od podpisania umowy poprzez pozyskanie dofinasowań, aż do kompletnej realizacji u klienta.

Jeśli jesteś osobą ambitną i lubisz pracę w zespole - zgłoś się do nas!

Mile widziane osoby z doświadczeniem OZE.

  Poszukujemy osób pracujących (obecnie) w branżach, ale to nie wyznacznik:

  • OZE - termomodernizacje

  • Ubezpieczeniowej

  • Telekomunikacyjnej

  • Handlowców pracujących w terenie

  • Listonoszy

  • Kominiarzy

  • Sołtysów

  • Służby mundurowe

  • --> Osoby z bazami klientów

Oferujemy:

  • Wdrożenie / profesjonalne szkolenia

  • Wsparcie na każdym etapie sprzedaży / pracy

  • Rodzinna atmosfera

  • Szybkie wypłaty prowizji, zaliczki już nawet po 7 dniach

  • Infolinia dla klienta 24h

  • Wysokie prowizje dla handlowców

  • Opinie w google 5 gwiazdek i tak musi zostać

  • Kompleksowa obsługa klienta Czyste powietrze

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta - finalizacja procesu sprzedaży

  • Budowanie i podtrzymywanie relacji z klientami

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku Programu Bezpieczna Polska

Co oferujemy:

  • Zarobki bez górnej granicy --> 1 klient min. 5 000 zł netto

  • Regularne szkolenia produktowe i sprzedażowe

  • Elastyczna forma współpracy B2B, zlecenie, umowa o pracę

  • Materiały marketingowe na start

  • Atrakcyjny system prowizyjny, benefity!

  • Samochód służbowy dla osób zaangażowanych !!!

Nasze wymagania:

  • Łatwość nawiązywania kontaktów

  • Pozytywna energia

  • Komunikatywność

  • Wysoka kultura osobista

REJON: Mazowieckie / Lubelskie / Łódzkie / Podlaskie

Czekamy na twoje zgłoszenia :)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 912026781